دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 751
تعداد نوشته ها : 2
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem248
با عرض سلام

جلسه تاملات منطقی دارای یک شیوه است که امیدواریم بتوانیم تا انتها این روش را ادامه دهیم. برای مطالعه این روش، مطالبی که در پیشگفتار جزوه تأمّلات منطقی آمده می تواند تا حدودی راهگشا باشد. این متن را می توانید از اینجا در یافت نمایید.

در صورتی که نیاز به بحث بیشتری بود، بعد از جلسه تأمّلات منطقی در خدمتم. در غیر این صورت  نکات و سوالات را به ghorbani2716@gmail.com ارسال بفرمایید.

ممکن است از این به بعد زحمت این سایت را یکی از دوستان تقبل کنند.

والسلام


دسته ها : تاملات منطقی
شنبه شانزدهم 8 1394
بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام محضر سربازان حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف)

جزوه تأملات منطقی که به شرح و بررسی آراء مرحوم مظفر(رحمه الله) در کتاب المنطق می پردازد تا جایی که آماده شده  قابل دریافت است. هر مقداری که از این جزوه آماده شود به دوستان طلبه تقدیم می شود. اگر دوستانی تمایل دارند به دریافت فایل دارند و در کلاس تأملات منطقی شرکت می کنند، لطفا نام و شماره تلفن یا ایمیل خود را به ghorbani2716@gmail.com ارسال فرمایند. 

امید است که با نکته سنجی دوستان اشکالات آن مرتفع شود. اگر دوستان محبت فرموده و در هر بخش اشکالات و موارد توضیحی خود ار ارائه فرمایند بسیار ممنون و دعاگو خواهم بود.

خواهش حقیر از دوستان این است که پیش از مطالعه این جزوه مقدمه آن حتما مطالعه شود.

لطف فرموده و این فایل را به عنوان امانت نزد خود نگه دارید. در صورتی که صلاح دیدید که به کسی ارائه فرمایید محبت فرموده و ابتدا هماهنگی نمایید.

التماس دعا

دسته ها :
جمعه هشتم 8 1394
X